İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 12.3 çıktı, güncelleme yenilikler getiriyor!

Biz iPhone kullananların her gün haber sitelerinde karşılaştığı ve içimize korku salan iPhone acaba hangi modellerinden güncelleme desteğini çekti konulu haberlerden artık gına geldi. Her iPhone kullanıcısı bunu zaten bilir, bilmeyenin ise zaten umurunda değildir. Hala güncelleme alabilen iPhone 5S telefonum için iOS 12.3 tam sürümü resmi olarak çıktı. 

Güncelleme AirPlay 2 destekli televizyonlar için paylaşım desteği içeriyor ve yeniden tasarlanmış Apple TV Uygulamasını sunuyor.

Apple, iOS 12.3 tam sürümünü tüm kullanıcılara sundu. Bu, Apple News+ hizmetinin de kullanıma sunulduğu iOS 12.2’den yaklaşık 2.5 ay sonrasına denk gelmekte. Güncelleme şu an tüm kullanıcılar için indirilebilir durumda.

Siz de güncellemeyi Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme kısmından yükleyebilirsiniz. Bu güncelleme ile birlikte cihazınıza yenilenmiş Apple TV uygulaması ve AirPlay 2 destekli televizyonlar için iPhone desteği geliyor. Ayrıca iOS 12.2’de bulunan bir çok hata gideriliyor, kararlılık iyileştirmeleri yapılıyor.

Yazının devamını hala inatla merak ediyorsanız bu linkten devam edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Düşüncelerin benim için önemli...

Mustafa Kurt sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et