İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Karantina günlerine pratik çözüm: “Taşınabilir Ofis”

Bundan yaklaşık 3-4 ay önce evden çalışma fikri çoğu kişi için bir hayal gibi geliyordu, ancak gelin görün ki bu hayal karantina günleri sebebiyle bir çok kişi için çok ani şekilde gerçek oldu. Yatağınızda ve kanepenizde iş yapmak veya ofis arkadaşlarınızın omzunuzun üzerinden nefes almaması, bu dönemde müthiş bir kolaylık. Ancak sınırsız atıştırma zamanına sahip olmak ve kolayca dikkatin dağılması gibi durumlarda evden çalışmanın en akla gelen dezavantajları. Bu da uzun vadede daha ofis benzeri bir ortama ihtiyaç duymanızı kaçınılmaz bir hale getiriyor.

Görünüşe göre bu problem için çok pratik bir çözüm var. Japonca olarak adlandırılan 200 Tent001 gizlilik çadırıyla tanışın. Oturma odanızın (veya başka bir odanın) içine yerleştirebileceğiniz bir çadır yapmışlar. Böylece işinizi daha verimli hale getirmek için kendi kişisel alanınızı hemen oluşturabiliyorsunuz. Gördüğünüz gibi aslında oyuncak sepetlerinin biraz daha büyük versiyonu gibi.

Siyah, insan boyutunda, kumaştan ve bir çalışma ortamına genişleyen bir çanta şeklinde geliyor ürün. İçine bir sandalye ve küçük bir masa yerleştirebilir ve ta ta ta taamm ofisiniz hazır.

Bu taşınabilir çadır, evde bir çalışma alanı bulmakta zorlanan herkes için mükemmel bir çözüm gibi görünüyor.

Bir iş ve / veya oyun alanı olarak pazarlanıyor, ancak çadır kabininde ne yapmak istediğinizi hayal gücünüze bırakıyoruz: konferans görüşmesi, karantina partisi, çalışma, film geliştirme veya bir fotoğraf çekimi yapın. Hepsi pratik olarak mümkün.

Tabii, duvara bir resim asabileceğiniz bir ofis alanı yok, ancak etrafta siyah bir duvar görmek, düşüncelerinizi daha verimli bir şekilde daha fazla iş yapmaya odaklamaya yardımcı olacaktır.

Görünüşe göre, doğal ışığın içeri girmesi için bir ışıklık ve bir yan pencere ile birlikte geliyor veya alternatif olarak içindeki bir kancaya bir ışık asabilirsiniz. Çadırın sallanmasını önlemek için şişe su koyabileceğiniz ceplere bile sahip. Bu noktada karantina sırasında pratik olarak dışarıda da kullanabilirsiniz.
Nereden satın aldığınıza bağlı olarak, bu şey yaklaşık 8.000 Japon yenine mal olabilir, bu da yaklaşık 68 Euro, 74 ABD doları veya 500 Türk Lirası.

Aşağıdaki videoda çadırı çalışırken izleyebilirsiniz

İlk yorum yapan siz olun

Düşüncelerin benim için önemli...